ورود |عضويت
دوشنبه 29 دی ماه 1399

اطلاعیه های  بخش کشاورزی

  اطلاعيه ها
اطلاعیه شماره 3 - يكشنبه 07 دی ماه 1399
پرورش دهنده محترم ، به منظور جلوگیری از انتقال ویروس آنفلوآنزای پرندگان به واحد پرورشی از هرگونه رفت و امد غیر ضروری جلوگیری نموده ودر صورت ضرورت ، خودرو قبل و بعد از ورود مورد ضدعفونی قرار گرفته و راننده به هیچ وجه از خودرو پیاده نشود  

اطلاعیه شماره 2 - يكشنبه 07 دی ماه 1399
پرورش دهنده محترم ، هر گونه جاذبه ای برای پرندگان وحشی مثل ریخت و پاش دان ها و رها ساختن کود در محوطه و نیز وجود آبگیر و یا استخر در محل واحد پرورش ، زمینه را برای انتقال ویروس آنفلوآنزای فوق حاد به آن واحد فراهم می کند.  

اطلاعیه شماره 1- آنفلوآنزای پرندگان - يكشنبه 23 آذر ماه 1399
مرغداران گرامی : برای پیشگیری از آنفلوآنزای پرندگان به هرطریق ممکن از ارتباط پرندگان داخل سالن پرورش ، دان و آب مصرفی آن ها با پرندگان وحشی و آزاد پرواز و نیز سایر حیوانات جلوگیری نمایید.  

قابل توجه متقاضیان محترم دریافت سوخت ماشین آلات کشاورزی - پنج شنبه 29 آبان ماه 1399
از ابتدای دی ماه سال جاری ثبت درخواست سوخت ماشین آلات کشاورزی در سامانه نیو تجارت آسان تنها براساس شماره پلاک انتظامی امکان پذیر است و ماشین های فاقد پلاک قادر به ثبت درخواست در سامانه مذکور نمی باشد. لذا جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل ، هرچه سزیعتر نسبت به شماره گذاری دستگاه خود اقدام نمایید. در غیر اینصورت عواقب ناشی از عدم تحویل سوخت متوجه مالکین دستگاه خواهد بود.  

اطلاعیه
بهره برداران استخرهای آب کشاورزی باتوجه به وقوع حوادث ناگوارغرق شدگی در استخرهای تنظیم آب کشاورزی در سالجاری و به منظور پیشگیری و کنترل حوادث احتمالی موارد زیر را رعایت کنید: نصب فنس ، نصب تابلو هشدار و ممنوعیت شنا، تعبیه طناب های گره دار نجات ، تعبیه تیوب های بادی  

اطلاعیه -شماره گذاری تراکتور و کمباین
بهره برداران بخش کشاورزی خواهشمند است هرچه سریعتر نسبت به شماره گذاری دستگاه تراکتور و کمباین خود اقدام فرمایید .جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.   بيشتر...

اطلاعیه طرح ملی هویت گذاری و پلاک کوبی دام کشور
قابل توجه کلیه دامداران عزیز، به اطلاع دامداران گرامی می رساند : به منظور شناسایی دام های موجود ، ثبت اطلاعات دام و دامدار ، جابجایی کنترل شده دام و نهایتا مبارزه با قاچاق دام زنده ، طرح هویت گذاری دام ، برآورد تولیدات دامی ، دام کوچک و بزرگ در سالجاری اجباری شده است. شایسته است دامداران عزیز جهت بهره مندی از مزایای طرح و استفاده از خدمات سازمان های جهادکشاورزی و سایر ادارات نسبت به پلاک کوبی دام های خود با استفاده از پلاک گوش های استاندارد تهیه شده توسط مراکز مجاز پلاک کوبی در اسرع وقت اقدام نمایند در غیر اینصورت دام های بدون پلاک کوبی و هویت گذاری مصداق بارز قاچاق دام بوده و برابر ضوابط قانونی رفتار خواهد شد. لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر به مراکز جهادکشاورزی مراجعه و از جزئیات عملیات اجرایی طرح مطلع گردند.  

ثبت نام در سامانه کارا
به اطلاع بهره برداران بخش کشاورزی می رساند،جهت دریافت تسهیلات به صاحبان کسب و کارهایی که به دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا در فعالیت اقتصادی و تولیدی دچار مشکل شده اند در سامانه کارا ثبت نام کنند.  

اطلاعیه بیمه محصولات کشاورزی
تعداد محصولات تحت پوشش بیمه محصولات کشاورزی استان   بيشتر...

توصیه های فنی  بخش کشاورزی

  توصیه های فنی
نکته های کلزا- تاریخ کشت
اصول بهزرایی کلزا- تاریخ کشت برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.   بيشتر...

اصول بهزرایی کلزا- مبارزه با علفهای هرز
نکته های مبارزه با علفهای هرز کلزا برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.   بيشتر...

اصول بهزرایی کلزا - مبارزه با علفهای هرز 2
نکته های مبارزه با علفهای هرز کلزا برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.   بيشتر...

اصول بهزرایی کلزا- تغذیه گیاه کلزا
نکته های تغذیه گیاه کلزا تا زمان پایان روزت برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.   بيشتر...

قابل توجه باغداران و متقاضیان احداث باغ
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید...   بيشتر...

قابل توجه تولیدکنندگان و عرضه کنندگان نهال
در راستای تولید قانونمند و ارائه نهال سالم و به منظور جلوگیری از اشاعه آفات و بیماری های نباتی و ایجاد خسارت های غیرقابل جبران برای باغداران و براساس ماده 7 قانون ثبت ارقام و گواهی بذر نهال مصوب مجلس شورای اسلامی ، تولید و عرضه نهال بدون مجوز ممنوع می باشد.  

کشاورزان محترم :
با راه اندازي سامانه پيام كوتاه ثبت كود توسط موسسه تحقيقات خاك و آب، خريداران انواع مواد كودي براي اطمينان از اصالت كودهاي خريداري شده مي توانند شماره ثبت برچسب روي بسته كود را به شماره 3000646424 پيامك نمايند.  

  كاربران بر خط
عضويت عضويت:
Latest New User آخرين:
New Today ورودي امروز: 0
New Yesterday ورودي ديروز: 0
Overall Users در مجموع : 459

كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 64
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 64

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1538882
Visitors بازديد هاي امروز: 561
Visitors بازديد هاي ديروز: 509

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1399/10/29 پرتال مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مبارکه
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا